طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان تا ۱۳ شهریورماه سال جاری ادامه دارد
طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان تا ۱۳ شهریورماه سال جاری ادامه دارد

به گزارش خبرنگار گفتار ما ۲۴، علی جهانی در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه ۴۵ درصد جمعیت استان که حدود ۹۰۰ هزار نفر می باشد، تحت پوشش تأمین اجتماعی قرار دارند، اظهار داشت: به طور متوسط نزدیک به ۴۰ نوع خدمت کوتاه‌مدت و بلندمدت در استان ارائه می‌دهیم. وی افزود: تأمین […]

به گزارش خبرنگار گفتار ما ۲۴، علی جهانی در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه ۴۵ درصد جمعیت استان که حدود ۹۰۰ هزار نفر می باشد، تحت پوشش تأمین اجتماعی قرار دارند، اظهار داشت: به طور متوسط نزدیک به ۴۰ نوع خدمت کوتاه‌مدت و بلندمدت در استان ارائه می‌دهیم.

وی افزود: تأمین اجتماعی یک سازمان غیردولتی است و هزینه‌های خود را از محل درآمدهایی که دارد تأمین می‌کند و بیشترین تنوع مخاطبین را دارد.

جهانی تصریح کرد: متوسط هزینه در لرستان ۱۰۰ میلیارد و متوسط درآمد ۶۰ میلیارد تومان است که مابقی نیاز خود را از طریق سازمان مرکزی تأمین می‌کنیم.

مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان به طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان اشاره کرد و گفت: این طرح از ۱۳ خرداد شروع شده و تا ۱۳ شهریورماه سال جاری ادامه دارد.

وی با اشاره به شکل‎‌گیری پرونده الکترونیک برای بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری‌بگیران، عنوان کرد: سازمان الکترونیک و خدمات غیر حضوری علاوه بر جلوگیری از مراجعات غیر ضرروری که هزینه‌های اجتماعی و اقتصادی دارد، باعث شفاف‌سازی، آگاه‌سازی و سلامت اداری می‌شود.

  • خبرنگار: محمد باقر شفیعی