اجرای ۵۰ پروژه برای بازسازی تاسیسات آب و فاضلاب خسارت‌دیده در سیل/حمیدرضا کرموند
اجرای ۵۰ پروژه برای بازسازی تاسیسات آب و فاضلاب خسارت‌دیده در سیل/حمیدرضا کرموند

به گزارش گفتار ما، حمیدرضا کرموند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سیل فروردین ماه تاسیسات شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان در بیش از شش شهرستان دچار خسارت شد. وی با بیان اینکه تاسیسات این شرکت بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان خسارت دید، گفت: از این مبلغ حدود ۱۰۱ میلیارد تومان اعتبار مصوب داریم […]

به گزارش گفتار ما، حمیدرضا کرموند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سیل فروردین ماه تاسیسات شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان در بیش از شش شهرستان دچار خسارت شد.

وی با بیان اینکه تاسیسات این شرکت بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان خسارت دید، گفت: از این مبلغ حدود ۱۰۱ میلیارد تومان اعتبار مصوب داریم که ۶۰ میلیارد تومان به صورت اسناد خزانه تخصیص داده شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان، عنوان کرد: پروژه هایی برای بازسازی این تاسیسات تعریف کرده ایم که تعداد آنها بالغ بر ۵۰ مورد است.

کرموند با بیان اینکه پیمانکاران این پروژه ها یا انتخاب شده اند و یا اینکه در حال اجرای پروژه ها هستند، افزود: همچنین بخشی از اعتبار یاد شده را برای خرید تجهیزات هزینه کرده ایم و امیدواریم تا پایان سال مالی ۹۸ و ۹۹ این پروژه ها به بهره برداری برسند.