یک خانواده ۵ نفره در لرستان قربانی پدیده مونسون شدند
یک خانواده ۵ نفره در لرستان قربانی پدیده مونسون شدند
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان خبر دهد: در پی بارش شدید و رگباری پدیده مونسون در لرستان متاسفانه یک خانواده پنج نفره در روستای سر در رودآب از توابع شهرستان الیگودرز دچار سیلاب شدند و با تلاش اهالی جسم بی جان چهار نفر پیدا و یک نفر از این خانواده همچنان ناپدید می باشد.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، محمد قدمی در گفتگو با خبرنگار گفتار ما اظهار داشت: در پی بارش شدید و رگباری پدیده مونسون در لرستان متاسفانه یک خانواده پنج نفره در روستای سر در رودآب از توابع شهرستان الیگودرز دچار سیلاب شدند و با تلاش اهالی جسم بی جان چهار نفر پیدا و یک نفر از این خانواده همچنان ناپدید می باشد.
وی گفت: این روستا با فاصله ۱۴۰ کیلومتری از شهرستان الیگودرز واقع شده است و نزدیکترین خانه هلال به این روستا در ۳۵ کیلومتری آن واقع شده که بالافاصله پس از اطلاع از حادثه دو تیم از امدادگران سیلاب شهرستان الیگودرز به محل حادثه اعزام که متاسفانه با توجه به حجم بالای ریزش جاده های دسترسی به روستا کاملا تخریب گردیده است و امدادگران به سختی در حال انتقال تجهیزات به محل حادثه می باشند.
این مقام مسئول افزود: با توجه به پایداری پدیده بارشی مونسون تا روز یکشنبه در جو استان از هم استانی های عزیز درخواست کرد از حضور در بستر رودخانه ها چه رودخانه های فصلی چه دائمی جدا خودداری نمایند و به نکات ایمنی توجه بیشتری داشته باشند.