مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت:

۱۱۰ اکیپ رفع حوادث در ایام نوروز در سطح لرستان مستقر هستند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از استقرار ۱۱۰ اکیپ رفع حوادث در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، یاسر اکبریان ششم فروردین به تمهیدات این مجموعه برای خدمت رسانی بهتر در ایام نوروزی و ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: در تمامی شهرستان‌ها اکیپ رفع حوادث تجهیز شده و به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات و رفع حوادث احتمالی در خصوص آبرسانی به مردم و مسافران است.

وی با تاکید بر اینکه کشیک نوروزی شرکت‌ از ۲۶ اسفندماه فعال شده و تا ۱۵ فرودین‌ماه سال ادامه خواهد داشت، ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته ۱۱۰ اکیپ رفع حوادث و اتفاقات در این ایام فعال است. تامین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برای هموطنان و پیشگیری از بروز حوادث و اتفاقات احتمالی در سطح شبکه‌های آبرسانی و رفع اتفاقات در کمترین زمان ممکن از اهداف برقراری این کشیک‌ها است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با بیان اینکه این شرکت با تشکیل ستاد ویژه در تمام مناطق تحت پوشش به استقبال نوروز رفته است، اضافه کرد: نیروهای مرتبط با آبرسانی در ستاد و مناطق در حال آماده‌باش کامل به سر می‌برند و تهیه تمام تجهیزات موردنیاز برای رفع اتفاقات شامل لوله، اتصالات، ابزارفنی، بازدید دوره‌ای از کلیه تاسیسات براساس سیستم نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه و تهیه یا تعمیر الکتروپمپ‌های ذخیره مورد نیاز چاه‌ها از جمله تدابیر پیش بینی شده آبفای لرستان برای تعطیلات نوروزی سال نو است.

اکبریان گفت: خوشبختانه با تعامل مناسب بین دستگاه‌های اجرایی لرستان و حمایت مدیریت ارشد استان امسال شاهد افزایش گردشگران نوروزی هستیم که این موضوع باعث ایجادتلاش مضاعف برای خدمت رسانی شده است.

انتهای پیام