۲۰۰ بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند لرستانی توزیع شد
۲۰۰ بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند لرستانی توزیع شد
مدیر قرارگاه جهادی شهید سید نورخدا موسوی گفت: ۲۰۰ بسته معیشتی بین خانواده های محروم و نیازمند لرستانی توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما، کبری حافظی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در آستانه سال جدید و ماه مبارک رمضان به عشق آقایمان امام زمان (عج) ضیافت مهدوی را با کمک سردار رحیمی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا و خیرین و خیرین برگزار و ۲۰۰ بسته معیشتی هرکدام به ارزش ریالی حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان تهیه و تقدیم خانواده های محروم و نیازمندی که از قبل شناسایی شده بود، کردیم.

حافظی خاطرنشان کرد: به لطف خدا، تاکنون کمک های خوبی از سوی خیرین به نیازمندان به مناسبت ایام و فصول مختلف سال انجام شده که توزیع این بار بسته معیشتی توسط قرارگاه جهادی شهید سید نورخدا موسوی انجام شد.

وی عنوان کرد: هر بسته شامل؛ برنج ایرانی، مرغ، تخم مرغ، رب، ماکارونی، روغن، آب لیمو، نخود، کنسرو لوبیا، تن ماهی، میوه و شیرینی، خرما، قند، شکر، خاکشیر و پنیر است که این بسته‌های عیدانه در مرحله اول در میان اقشار بی بضاعت و کم بضاعت توزیع شد.

حافظی با بیان اینکه در دین مبین اسلام به امر مواسات به معنای تقسیم مال بین افراد نیازمند جامعه سفارش شده است، یکی از فلسفه‌های مهم روزه‌داری در ماه مبارک رمضان را دست‌گیری از فقرا و نیازمندان و کمک به آن‌ها دانست و تصریح کرد: مقام معظم رهبری بارها دستور دادند، مواسات و کمک به محرومان و نیازمندان در دستور کار قرار گیرد و هر بار به کرات دیده‌ایم که در این حیث، مشارکت مردم در این امر چقدر خوب بوده است.

در پایان مدیر قرارگاه جهادی شهید سیدنورخدا موسوی گفت: ان شاالله در شب‌های قدر با مشارکت کمیته امداد اقدام به پخت غذای گرم خواهیم کرد و در میان نیازمندان توزیع می‌شود.

گفتنی است که قرارگاه جهادی شهید سیدنورخدا موسوی با کمک آقای مهندس بهاروند مدیرکل نوسازی مدارس نیز، بمناسبت عید نوروز، لوازم التحریر قابل توجهی در میان دانش آموزان پخش کرده است.