۵ عطر خنک مردانه مورد علاقه بانوان
۵ عطر خنک مردانه مورد علاقه بانوان
رایحه عطر می‌تواند باعث تقویت خلق‌ و خو شود و احساسات شما را تغییر بدهد. انتخاب عطر متناسب با سلیقه و استایل، کار سختی است. با توجه به فرا رسیدن فصل بهار و گرم شدن هوا، عطرهای خنک بهترین انتخاب برای این دوران هستند.

رایحه عطر می‌تواند باعث تقویت خلق‌ و خو شود و احساسات شما را تغییر بدهد. انتخاب عطر متناسب با سلیقه و استایل، کار سختی است. با توجه به فرا رسیدن فصل بهار و گرم شدن هوا، عطرهای خنک بهترین انتخاب برای این دوران هستند. تنوع مدل‌های موجود در بازار و محصولات قلابی، باعث می‌شود افراد در انتخاب عطر مناسب با مشکلاتی مواجه شوند. فروشگاه‌های اینترنتی با فراهم کردن امکان توصیف ویژگی‌های هر عطر و ضمانت اصالت کالا، این مشکل را حل کرده‌اند.

در ادامه به معرفی پنج عطر خنک مردانه که آتش عشق را در خانم‌ها روشن می‌کند، می‌پردازد:

ادکلن دیویدوف کول واتر مردانه

اگر به دنیا عطری خنک و تند می‌گردید، کول واتر مردانه بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. این عطر در سال ۱۹۸۸ وارد بازار شد و به سرعت به عنوان یکی از جذاب‌ترین عطرهای مردانه شناخته شد. رنگ آبی بطری نشان‌دهنده حس‌ و حال اقیانوسی عطر است. این عطر در گروه بویایی معطر آبزی دسته‌بندی می‌شود.

نت‌های ابتدایی این عطر رایحه آب دریا، نعناع، نت‌های سبز رنگ، اسطوخدوس، گشنیز و رزماری آغاز می‌شود. نت‌های میانی با ترکیبی از رایحه چوب صندل، گل یاسمین، شکوفه پرتقال و گل شمعدانی آشکار می‌شوند و ترکیبی از نشاط و شادی را ایجاد می‌کنند.نت‌های پایانی با رایحه مشک، چوب سدر، عنبر و تنباکو جایگزین می‌شوند.

ادکلن دانهیل امالفی سیتروس

عطر ادکلن دانهیل امالفی سیتروس یکی از عطرهای جدید است که در سال ۲۰۲۰ وارد بازار شد. این عطر در گروه بویایی چوبی گلی مشکی قرار می‌گیرد. اگر به دنبال یک عطر خاص با ماندگاری و پخش بو بالا می‌گردید، این عطر بهترین انتخاب است.

نت‌های ابتدایی این عطر رایحه ماندارین، پرتقال تلخ، ترنج و لیمو آمالفی احساس می‌شود و شروعی ملایم و خنک دارد. در نت‌ها میانی رزماری، هل، چای سبز، بهار نارنج و یاس باعث تداوم احساس شادابی و نشاط می‌شوند. در نت‌های پایانی با رایحه مشک، عنبر، چوب‌های جنگلی و خس خس احساس می‌شود.

ادکلن جیورجیو آرمانی آکوا دی جیو اسنزا

اگر به دنیال یک عطر رمدانه و خاص با رایحه تند و خنک هستید، جورجیو آرمانی آکوا دی جنزا گزینه مناسبی است. این عطر در سال ۲۰۱۲ وارد بازار شد در گروه بویایی چوبی دریایی دسته‌بندی می‌شود. این عطر ماندگاری و پخش بو خوبی دارد و با استفاده از آن می‌توانید اطرافیان را تحت تاثیر قرار دهید.

در نت‌های ابتدای این عطر رایحه ترنج، گریپ فروت و آب دریا احساس می‌شود. در نت‌های میانی رایحه گل یاس، مریم گلی و ریحان جایگزین می‌شوند و این نت‌های گلی طراوت و شادابی بهاری را تداعی می‌کنند. نت‌های پایانی در با رایحه مشک، خس خس، شاهبوی، سدر، نعناع هندی و فلفل سیاه ماندگار می‌شوند.

عطر  ادکلن بولگاری آکوا پور هوم

این عطر با رایحه خنک و دریایی در سال ۲۰۰۵ وارد بازار شد. این محصول در مدت زمان کوتاهی به سرعت به یکی از پرفروش‌ترین محصولات شرکت بولگاری تبدیل شد و بدون شک یکی از ماندگارترین محصولات در دنیای عطر و ادکلن است.

نت‌های آغازین این عطر دارای رایحه نارنگی و پرتقال است. در نت‌های میانی اسطوخدوس، علف دریایی، پنبه و جلبک دریایی نمایان می‌شوند. نت‌های پایانی با روایح چوبی، سالویا، کهربا، سدر و نعناع هندی ماندگار می‌شوند. گفتار ما

عطر ادکلن دیور فارنهایت

عطر ادکلن فارنهایت دیور بعد از گذشت سال‌ها همچنان باوقار و کلاسیک است و ابهت خود را حفظ کرده است. این عطر تلخ و خنک در سال ۱۹۸۸ وارد بازار شد و به سرعت مورد استقبال واقع شد. این عطر در گروه بویایی چوبی مشکی گلی دسته‌بندی می‌شود . برای استفاده در فصول سرد مناسب است.

نت‌های ابتدایی این عطر شامل رایحه اسطوخدوس، ماندارین، جوز، سدر، ترنج، لیمو و بابونه است. بعد از گذشت مدت زمانی نت‌های ابتدایی حرکتی رو به گرمی آغاز می‌کنند و رایحه چرمی و سنگین جایگزین می‌شود.