۲۷ حزب مجوزدار در لرستان فعالیت دارد/ ناهید پرویز پور
۲۷ حزب مجوزدار در لرستان فعالیت دارد/ ناهید پرویز پور

به گزارش “گفتار ما” به نقل از ایرنا مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری لرستان در آیین معارفه بخشدار جدید بخش فیروزآباد شهرستان سلسله در سالن جلسات فرمانداری افزود: قبل از دولت یازدهم کشور از نظر سیاسی و در ابعاد داخلی و بین الملی با چالش های فراوانی مواجه بود. وی با بیان اینکه پرونده ایران در […]

پرویزپوربه گزارش “گفتار ما” به نقل از ایرنا مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری لرستان در آیین معارفه بخشدار جدید بخش فیروزآباد شهرستان سلسله در سالن جلسات فرمانداری افزود: قبل از دولت یازدهم کشور از نظر سیاسی و در ابعاد داخلی و بین الملی با چالش های فراوانی مواجه بود.

وی با بیان اینکه پرونده ایران در شورای امنیت بود، اظهار کرد: در بخش سیاست خارجی تحریم های سنگینی علیه ایران وضع شده بود که با تدبیر و تلاش شبانه روزی دولت یازدهم شاهد شکل گیری برجام بودیم و به این ترتیب طرح ایران هراسی و تحریم های ظالمانه از کشورمان برداشته شد.

پرویزپور افزود: در بعد سیاست داخلی شکافی بین سران قوا ایجاد شده بود که این امر اتحاد و همدلی مردم را با مشکل مواجه می کرد و همچنین در آن دوران فاقد فضای سیاسی باز بودیم و احزاب و جریانات سیاسی کمتر شکل می گرفتند.

وی در خصوص وضعیت اقتصادی کشور گفت: قبل از روی کار آمدن دولت یازدهم نرخ ارز به صورت لحظه ای افزایش می یافت و با تورم ۴۱ درصدی، رکود بر کشور حاکم بود.

مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری لرستان افزود: به رغم درآمدی افزون بر هفت هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال متاسفانه سهم لرستان بسیار ناچیز بود.

وی با اشاره به اقدامات مناسب استاندار لرستان در راستای توسعه این استان گفت: توسعه فرودگاه و خطوط هوایی لرستان برای جذب گردشگر و سرمایه گذار، توسعه چهارخطه های استان، گازرسانی به بیش از ۶۰۰ روستا و ساخت برج امید زاگرس از جمله اقداماتی است که در این دولت انجام شده و زمینه شکوفایی استان را فراهم کرده اند.

وی در خصوص انتخابات پیش رو اظهار کرد: مردم با حضور حداکثری خود در انتخابات سال آینده برگ زرین دیگری را در تاریخ انقلاب رقم خواهند زد.

پرویز پور افزود: انتظار می رود بخشدار جدید فیروزآباد با همکاری و با درایت خود بتواند در زمینه برگزاری انتخاباتی باشکوه و قانونمند در شهرستان سلسله همکاری کند.