آموزش در ۳۵ درصد مدارس شهری و روستایی لرستان حضوری است
آموزش در ۳۵ درصد مدارس شهری و روستایی لرستان حضوری است
معاون اداره‌کل آموزش و پرورش لرستان عنوان کرد: آموزش حضوری در مدارس لرستان منوط به شرایط کرونایی حاکم بر استان است و درخواست بازگشایی مراکزی با ۳۰۰ دانش‌آموز از اول تا پایان هفته سوم آبان‌ماه در حال انجام است

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، محمد علی بازگیران در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر آموزش در ۳۵ درصد مدارس شهری و روستایی استان به صورت حضوری است. آموزش از ابتدای سال در سراسر استان به شکل حضوری و غیرحضوری در حال انجام است و با این وجود در مناطق روستایی و عشایری کلاس‌های ۱۵ نفره برای آموزش حضوری در حال برگزاری است.
وی گفت: برگزاری کلاس‌های آموزشی در مناطق محروم در راستای توسعه عدالت آموزشی دایر است و این مراکز به دلیل دسترسی نداشتن به ابزارهای هوشمند، با فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، آموزش حضوری خود را شروع کردند.
بازگیران گفت: آموزش حضوری در مدارس لرستان منوط به شرایط کرونایی حاکم بر استان است و درخواست بازگشایی مراکزی با ۳۰۰ دانش‌آموز از اول تا پایان هفته سوم آبان‌ماه در حال انجام است، ضمن اینکه تحقق این مهم به صورت آرام، تدریجی و اقتضایی خواهد بود و چنانچه پیک ششم شروع و یا شرایط شیوع کرونا در استان حاد شود، اجازه بازگشایی را نخواهیم داد.